Raška Forum
јун 01, 2020, 05:06:00 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Dobrodosli na Raska Forum

Početna   Pomoć Pretraga Kalendar Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 [3] 4
  Štampaj  
Autor Tema: Da li ste za predaju Ratka Mladica  (Pročitano 3494 puta)
DrMaNiJaK
Gold Member
*
Pol: Muškarac

Tek Je Pochelo... 2oo8

dr_manijak@hotmail.com dr_manijak@yahoo.com
Pogledaj profil WWW E-mail
« Odgovor #30 poslato: март 21, 2007, 11:35:36 »

da bre... morbidni za predsednika Cheesy
Sačuvana

Harlequin
Gold Member
*

The Bravest Man I Ever Knew!!! Severus Snape

zokibg82@hotmail.com
Pogledaj profil WWW
« Odgovor #31 poslato: март 21, 2007, 12:14:26 »

Valjda, ja za predsednika? Sad

Sačuvana

Do Not Underestimate The Power of The Force!!!
Srbijanka
Banovan sa foruma
Početnik
*

Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #32 poslato: мај 24, 2007, 08:37:41 »

Саопштење за јавност и упозорење за Пету колону

Цепачима плаката,

“господарима” наших живота и слобода, али не и душа!

Упозорававамо Вас да убудуће нећемо трпети Ваше безочно служење балијско – усташким окупаторима наше слободарске и свете земље, као ни вређање наших јунака и србског поноса.  Доста нам је именовања улица по осведоченим зликовцима, који су на све могуће начине издавали и продавали србство. Хоћемо да србске улице носе имена правих србских јунака и родољуба.
Позивамо све родољубе, националисте и вернике да нам се придруже у нашем протесту испред телевизије Б92, у суботу, у 18 часова, где ћемо захтевати ослобађајуће пресуде за те недужне момке, као извињење за шамар ударен целоме србству. Шамар је увреда коју Србин не прашта!
Захваљујемо се свим појединцима и организацијама, које су нам упутиле подршку, као и стотинама штампара и хиљадама добровољаца за доштампавање и лепљење плаката, по читавој Србији.
Слуге окупаторске, немојте се зачудити ако Вас ђенерал пробуди са јутарњом кафом.

С поштовањем

Народни покрет 1389,    
Свесловенско удружење књижевника,
Фамилија Србских Навијача ,  као организатори скупа.

Господине ђенерале, стараћу се!
                  Владица М. Симоновић

Конференција за јавност одржаће се у просторијама Задужбине, господина Здравка Гојковића, у улици Дубљанска 10, са почетком у 13 часова.
Позивамо вас да будете наш гост и сазнате више информација из прве руке.
Најближи сарадници ухапшених.

Sačuvana
Frank_Lampard_8
Član 100%

FRANK LAMPARD CHELSEA FC

Pogledaj profil
« Odgovor #33 poslato: мај 24, 2007, 09:54:46 »

sto je ova srbijanka napaljena
Sačuvana

Brdo love kvari nas lako i onda djonom startuje svako
I nema driblaj i nema dodaj vec samo ima dobro se prodaj
west taribo
Gold Member
*

pavle3232322@hotmail.com
Pogledaj profil
« Odgovor #34 poslato: мај 24, 2007, 11:44:55 »

Ma predajte ga vise pa ...
Sačuvana

KOSARKA(TITULA+KUP+JADRANSKA LIGA+1/4FINALE EVROLIGE)FUDBAL(TITULA+KUP)  VATERPOLO(TITULA+KUP+1/4FINALE LIGE SAMPIONA) RUKOMET(KUP) = SD PARTIZAN SEZONA 2OO7/2008 U POPULARNIJIM SPORTOVIMA
UltrA
Administrator
Gold Member
*

218642208 ultradisaster@hotmail.com veljkom87
« Odgovor #35 poslato: мај 25, 2007, 04:32:02 »

Aj ti Srbijanka sad letis sa foruma... znaci ovo je strasno. Sektasa je puno tako da ti je pristup svuda otvoren. Znaci strasno, volim svoj narod ali mrzim nacionalizam, i mislim da je ovo forum koji jednostavno nije za to. Iskreno ja te zalim i mislim da nisi ti kriva zbog takvog mentalnog stanja, ali ovde postoji dosta mladjih clanova koji ne bi trebalo da citaju ovakve grohote!!! Mozda nadjes neki nacisticki forum vise ce da ti lezi. A ko zna mozda jednog dana i otvoris svoju privatnu gasnu komoru. Do tada bye bye!!!
« Poslednja izmena: мај 25, 2007, 04:50:14 UltrA » Sačuvana

Prozrak
Član 100%

Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #36 poslato: мај 25, 2007, 11:03:31 »

Ne bih da branim Srbijanku, ali mislim da nisi u pravu. Svako ima pravo na svoje misljenje makar to bio i ultranacionalizam! Sto se tice mladjih clanova ne vidim kako ces time sto ces nju odstraniti sa foruma njih odvratiti od nacionalistickih demgogija! Mislim da ces(cemo) ih pre odvratiti argumentima protiv njenih! Grad, drzava i mediji su puni tih  gluposti, i ako im ti ovde zabranis da se loze na to ne znaci da to nece potraziti na drugom mestu! Ovako mozda mozemo da ih odvratimo od toga! Smiley
Sačuvana

Don't count your chicken before they are hatched!
UltrA
Administrator
Gold Member
*

218642208 ultradisaster@hotmail.com veljkom87
« Odgovor #37 poslato: мај 25, 2007, 11:29:01 »

Bate znas sta, lako je to sagledati sve sa strane. Mislim ako pustim da forum dodje do toga da svako moze da reklamira svoje dupe da izvinete, mislim onda stvarno. Ionako je dosta stvari sto ignorisem. Ajde evo vam onda pisite, pljujte radite sta hocete. Nek apsolutno nema nikakvih pravila. Ako u restoranu napise neko zabranjeno pusenje onda je ono zabranjeno. E sad ovde covek ne sme nista da zabrani. Ajde jos da pustim i da brisete postove, topike da menjate izgled foruma. Najbolje bi bilo da svakom dam admin pristup. Ne svidjaju mi se ovakava propagiranja na forumu. Ovo  je mesto za diskusije a ne mahanje zastavama ili sta vec. Niko je ne brani da iznosi svoje misljenje, ali necu da neko ovde pravi kultove i da mu svaki post svodi na jedno te isto a to jest propagiranje necega sto je u njenoj glavi.
Sačuvana

Prozrak
Član 100%

Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #38 poslato: мај 25, 2007, 12:10:14 »

Ok, ti vodis sve ovo pa radi kako mislis da treba!
Sačuvana

dmc
Administrator
Gold Member
*

38086744
Pogledaj profil WWW
« Odgovor #39 poslato: мај 25, 2007, 01:06:03 »

LOL ne mogu da verujem.. FAMILIJA srpskih navijaca?? jebote... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sada ce navijaci da idu da brane Kosovo JEBOTEidi u k... Ultra slazem se sa prozrakom da ima pravo da napise sta hoce... samo ignore!!!!....... to je zbog toga sto volim slobodu govora.. No ovo je stvarno sto ti kazes na nivou SEKTE!!! Ej covece koji recnik na kom niovu.. ne mogu da verujem... Ljudi nije to nacin!!!!!!!!!!!!! Nemojte da vam ispiraju mozak srbstvom !! MOLIM VAS!!!! .... Sta sada treba mi da se pobijemo medjusobno BRE!!!JAOOJ!!
Sačuvana

>>dmc/dtc<<
La_Chupakabra
Uvažen Član

Pogledaj profil
« Odgovor #40 poslato: мај 25, 2007, 07:08:17 »

Moje misljenje je da se mi manemo politike jer ona nikome dobro nije donela. Sigurno nece da predaju ili ne predaju Mladica samo zato sto tako kaze neko sa ovog foruma, ma koliko zucno zastupao to misljenje i svadjao se sa ostalima.... politicari uvek rade po svome pa se oko toga ni ne vredi nervirati.
Sačuvana

Life is what you make! Strenght and honor!
Harlequin
Gold Member
*

The Bravest Man I Ever Knew!!! Severus Snape

zokibg82@hotmail.com
Pogledaj profil WWW
« Odgovor #41 poslato: мај 25, 2007, 07:54:50 »

Moje misljenje je da se mi manemo politike jer ona nikome dobro nije donela. Sigurno nece da predaju ili ne predaju Mladica samo zato sto tako kaze neko sa ovog foruma, ma koliko zucno zastupao to misljenje i svadjao se sa ostalima.... politicari uvek rade po svome pa se oko toga ni ne vredi nervirati.
....uskoro ce ga predati...verujte mi Wink

Sačuvana

Do Not Underestimate The Power of The Force!!!
west taribo
Gold Member
*

pavle3232322@hotmail.com
Pogledaj profil
« Odgovor #42 poslato: мај 26, 2007, 08:19:35 »

iskreno se nadam
Sačuvana

KOSARKA(TITULA+KUP+JADRANSKA LIGA+1/4FINALE EVROLIGE)FUDBAL(TITULA+KUP)  VATERPOLO(TITULA+KUP+1/4FINALE LIGE SAMPIONA) RUKOMET(KUP) = SD PARTIZAN SEZONA 2OO7/2008 U POPULARNIJIM SPORTOVIMA
Prozrak
Član 100%

Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #43 poslato: мај 26, 2007, 08:25:30 »

Ok evo malo crnog humora posto ova tema ostaje isuvise zategnuta:

Queen Elizabeth, George Bush and Slobodan Milosevic died and went straight to hell. 

Queen Elizabeth said "I miss England: I want to call England and see how everybody is doing there".
She called and talked for about 5 minutes, and then she asked "Well, Devil, how much do I owe you?"
The devil says "Five million pounds". She wrote him a cheque and went to sit back on her chair.

George Bush was so jealous, he starts screaming, "My turn!  I wanna call the United States;

I want to see how everybody is doing there too."  He called and talked for about 2 minutes, and then he asked "Well, Devil, how much do I owe you?" The devil says "Ten million dollars".

With a smug look on his face, he made a cheque and went to sit back on his chair. 

Slobo was even more jealous and starts screaming, "I want to call Serbia too, I want to see how everybody is doing there too. I want to talk to the ministers, to the deputy; I want to talk to Seselj, everybody..." He calls Serbia and he talks for about twenty hours, he talked and talked and talked, then he asked,

"Well, Devil, how much do I owe you?" The devil says "One dollar".

Slobo is stunned and says "One dollar? Only one freaking dollar?"

The Devil says "Well if you make a call from one hell to another hell, its local".

Sačuvana

Prozrak
Član 100%

Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #44 poslato: мај 26, 2007, 08:28:59 »

I da, zar se kaze srpstvo a ne srBstvo!?Huh? Tu je jednacenje suglasnika po zvucnosti!!!!!!

Toliko o Srbijankinom srBstvu!
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3] 4
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.039 sekundi sa 18 upita.